ТРЕТІЙ ФЕСТИВАЛЬ STREET ART PHOTO 2019

 
Оголошено конкурсний відбір робіт та проектів у

ТРЕТІЙ ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ STREET ART PHOTO 2019,

який відбудеться з 25 лютого по 08 квітня 2019 року.

- Конкурсний відбір робіт проводиться з 25 лютого по 08 квітня 2019 року включно.- Робота журі триватиме до 15 квітня 2019 року.
- Оголошення переможців конкурсу відбудеться 16 квітня 2019 року.
- Підсумкова фестивальна експозиція відбудеться у НІАМ «Київська Фортеця» у травні 2019 року за адресою Київ, вул. Госпітальна, 24А.

На фестивалі будуть представлені фотографічні роботи та серії учасників, відбудуться зустрічі провідних фотохудожників України та з закордону з глядачами.

Вулична фотографія, стріт-фотографія (англ. street photography) — жанр фотографії, зробленої в громадському місці: на вулиці, в парку, на пляжі і т. п.

Вулична фотографія буває документальної, але не обмежується виключно документальним жанром. Однозначного визначення вуличної фотографії на даний момент не існує, в літературі зустрічаються імена окремих фотографів, котрі знімали на стику XIX і XX століття документальну, пікториальну та іншу фотографію громіздкою фототехнікою на вулиці, проте виділення жанру вуличної фотографії у самостійний напрям фотографії прийнято співвідносити з діяльністю французького ідеолога вуличної фотографії Анрі Картьє-Брессона, який вперше сформулював її основні принципи (насамперед принцип «вирішального моменту», англ. decisive moment) та створив фотоагентство «Магнум», засноване на цих ідеях…
Учасниками є українські фотографи та закордонні фотомитці, бо мистецтво не має кордонів.

Номінації фестивалю:

Категорія «A» – фотографія чорно-біла (або серія фотографій до 5 робіт)
Назва роботи має мати такий вигляд: А_prizvyshche_imia_01_nazva_misto
Максимальна кількість робіт одного автора — 5 (п'ять)

Категорія «В» – фотографія кольорова (або серія фотографій до 5 робіт)
Назва роботи має мати такий вигляд: B_prizvyshche_imia_01_nazva_misto
Максимальна кількість робіт одного автора — 5 (п'ять)

До участі у фестивалі допускаються фотографії, зроблені на плівку або цифровою фототехнікою з використанням будь-якої технології аналогового негативно-позитивного фотопроцесу та цифрових редакторів зображення з мінімальним застосуванням технологій і елементів Digital Art. Авторські права на фотографії повинні належати безпосередньо учаснику Фестивалю. Приймаються роботи як професіоналів, так і любителів. Фотографії потрібно надсилати в електронному вигляді на сайт НСФХУ http://photospilka.com/ в розділ «Конкурси сайту».
Щоб завантажити роботи, потрібно зареєструватися на сайті. Реєстрація означає участь у фестивалі та згоду на публікацію робіт на сайті НСФХУ, включення їх в електронний каталог. Розмір файлів у форматі jpg - до 300 Кб, розмір фотографії до 800 px по довгій стороні. Участь у конкурсі безкоштовна.

Журі фестивалю:

Едуард Странадко, Голова НСФХУ, член НСЖУ, Заслужений працівник культури України, Київ
Steven Jensen, фотограф, Едінбург, Шотландія
Олег Малов, фотограф, мистецтвознавець, Київ, Україна

Увага!!! Прізвище (псевдоним) учасника і прізвище (псевдоним) у назві файлу повинні співпадати, у протилежному випадку роботи розглядатися не будуть. При реєстрації необхідно вказувати свою електронну адресу та телефон. У конкурсі фестивалю можуть брати участь особи, яким виповнилося 16 років.

Учасникам, роботи яких будуть відібрані для підсумкової фотоекспозиції фестивалю буде запропоновано надіслати роботи в електронному вигляді (високої якості) з метою надрукувати їх у виставковому форматі на електрону адресу - vlgraf@ukr.net

Автори найкращих робіт у кожній номінації (за рішенням журі) нагороджуються медалями та дипломами НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ФОТОХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ.

Координатор проекту:
Валерій Лещинський, Creative/Art Director в Kievphotos-Hall 2012

Партнери фестивалю:
ART - об'єднання «Kievphotos-Hall»
Український Центр Фотомистецтва
Київська Школа Фотографії
Творча співдружність Photogrammer

Медіа підтримка:
fotoafisha.com

Інформаційна підтримка:
журнал «Культурний тренд»
Креативна рекламна агенція «КращЄ»

Рекламна підтримка:
L&V Studio

Контакти:
+38 098 676 95 02
photospilka_kr@ukr.net
photospilka.com