«КУКІ» - соціальний фотопроект Євгена Кома

ЩО: «КУКІ» - соціальний фотопроект, автор Євген Ком
ДЕ:
АРТ-простір Lavra Studio, Мала Опера, Дегтярівська, 5, Київ, Україна
КОЛИ:
з 01 до 17 березня 2019 року, (кожного дня, 12:00 - 22:00)
ВХІД:
вільний

«К У К І» - special photo project, Євген Ком (Україна)

01 березня 2019 року, о 19:00 - відкриття експозиції «К У К І» та artist-talk з автором на тему:
«Іронія, як форма фотомистецтва»

«Проект «КУКІ» (Курортний кітч) визрівав давно в надрах найбільшого і тривалого проекту «Історія пляжу». Тут представлений найбільш виразний образ типового обивателя в типових обставинах несмачного пляжного сервісу, незграбних купальниках, в чванливих позах, котрі бездарно вбивають час в надмірній засмазі, пиві і селфі на тлі безглуздих декорацій пластмасових пальм, обдертих манекенів і гламурного історичного ганчір'я...
Авторська іронія звучить у кожному знімку і трошки перебільшена штучної рамкою з ланцюжка оголеної плоті. Правда сам автор давно відійшов від карикатурних перебільшень за допомогою спецефектів, вважаючи, що пляж самодостатній у своїй сміхотворності і без цього. Основну частину життя автор прожив на березі Чорного моря, з сезону в сезон спостерігаючи всю цю курортну круговерть і згодом помітив, що в поведінці відпочиваючих нічого не змінилося, крім купального приладдя та алкогольного асортименту. Можливо добре знання пляжу і стало причиною вибору настільки нефотогенічної для багатьох колег теми. Плюс з дитинства пристрасть до малювання карикатур і гумористичних оповідань...»

Євген КОМ

фотограф Євген Ком (Евгений Компанийченко) 
Про автора:

Євген Ком (Евгений Компанийченко), фотограф, член Національної спілки фотохудожників України, учасник і лауреал близько 300 вітчизняних та зарубіжних виставок і конкурсів. Народився в Австрії, після жив в Криму. У 80-х переїхав до Запоріжжя, де пов'язав своє творче життя з фотоклубом "Запоріжжя".У 1988 р закінчив МГИК, факультет кінофотомастерства. В 90-ті роки працював в Москві, у Видавничому домі "Комерсант". Останні роки продовжує жити в Запоріжжі. На сьогоднішній день займається документальною та арт фотографією. 
Координатор:
Валерій Лещинський, creative/art Director в Kievphotos-Hall 2012

Партнери:
Національна спілка фотохудожників України
ART - об'єднання «Kievphotos-Hall 2012»
Київська Школа Фотографії
Український Центр Фотомистецтва
Творча співдружність Photogrammer

Медіа-підтримка:
fotoafisha.com
kiev-holidays.com.ua

Інформаційна підтримка:

журнал «Культурний тренд»
проект «Українська Фотографія»

Титульний спонсор:
L & V Studio