«МИ БАЧИЛИ ХЮГГЕ» фотовиставка випускників школи-студії «ФОТОМАЙСТЕР»

ЩО: «Ми бачили Хюгге» фотовиставка випускників школи-студії «ФОТОМАЙСТЕР»
ДЕ:
Арт-клуб «Видиво й вино», Будинок Художника, вул. Січових Стрільців 1-5, 4 поверх, зал 403, Київ, Україна
КОЛИ:
19 січня - 01 лютого 2019 року, з 18:00 до 23:00 (кожного дня, без вихідних)
ВХІД:
вільний

«Ми бачили Хюгге» - виставка фотографій випускників школи-студії «ФОТОМАЙСТЕР», курс сучасної фотографії.

Презентація та відкриття 19 січня 2019 року, о 17:00

Як відтворити в візуальному мистецтві те, що насправді ніяк не виглядає? Саме з цим питанням зіштовхнулись учасники проекту “Я бачив хюгге”, оскільки мова йшла про суто внутрішнє відчуття щастя і комфорту, яке хоч і може бути пов’язане с якимись зовнішніми речами, але знаходиться виключно в сфері відчуттів та особистого світогляду. Поняття хюгге прийшло до нас з далекої Данії, мешканці якої вважаються одними з найщасливіших у світі. В чому полягає їх секрет та як досягти відчуття хюгге? Використовуючи мову фотографії, ми спробували візуалізувати своє бачення і своє розуміння датської “технології відтворення побутового щастя”. Ми спробували стати трохи датчанами, залишаючись при цьому українцями.
Олег Малов

ПРО АВТОРІВ:

Вікторія Михальська - народилася в місті Києві 21-го січня у 1991 році. Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю медична психологія у 2014 році. Проте вже тоді Вікторія знала, що не буде далі пов’язувати свою діяльність з фахом. Ще на перших курсах медичного вона захопилась фотографією та почала самостійно розвиватись в цій сфері.
В 2014-му пройшла індивідуальний курс фотографії у Василя Ніловича Кривенко в фото-школі Олексія Абрамова. Майстер настільки вразив Вікторію, що влітку 2017 вона повернулась до школи Абрамова на курс Василя Ніловича «Креативна фотографія». Взимку 2017 – 2018 закінчила ще один курс Майстра «Чорно-білої фотографії». Після цього Вікторія вирішила, що хоче досягти більш професійного рівня в фотографії і пройшла курс «професійної спеціалізації» Ігоря Терика в тій самій школі.
Арт фотографії Вікторія надає перевагу більше за комерційну. В своїх роботах автор любить працювати з формою та лініями. Улюблені напрями Street Photo, Soul portrait, а також Fashion. Улюблений період фотографії XX століття.
Instagram профиль – toreeka_photo
Facebook - Toreeka Photо

Ксенія Денисенко - професійний фотограф, народилася 9 червня 1982 року. Пройшла повний курс навчання у школі-студії "Фотомайстер" імені Олексія Абрамова. Навчалася на курсі фотографії для початківців у Романа Наумовича Гінзбурга та пройшла його авторський курс для фотохудожників "Малюємо світлом". Постпродакшен та секрети фото шопу вивчала на курсі Євгенія Перепелиці. Професійну спеціалізацію комерційного фотографа отримала на курсі Ігоря Терика. Успішно працює комерційним фотографом та викладає фотографам - початківцям у фотошколі. Має досвід студійної та репортажної фотографії. Улюблені напрями: Портрет, Street Photo та Пейзаж. ЇЇ професійне портфоліо можна переглянути на сторінці у Facebook та Instagram, а відгуки учнів переглянути на сайті фотошколи.

Анна Заікіна - фотограф-початківець. Захоплюється фотографією з 2018 року. Сприймає фотографію як хоббі, яке допомагає втікти від нудьги повсякденності та привнести творчість у своє життя. Знімає у жанрах Fine Art, Street фотографія, робить спроби створювати концептуальні, жанрові, мінімалістичні та абстрактні фотографії. Вивчає фотографію у школі-студії «Фотомайстер» ім. Олексія Абрамова, де завершила курси «Креативна фотографія для початківців», «Photo-sapiens - магія чорно-білої фотографії» В. Кривенко та «Бесіди про сучасну фотографію» О. Малова.
Розміщує свої роботи в Інстаграмі - блозі @_minimal_a_

 

 

Куратор проекту:

Олег Малов

Партнери:
Національна спілка фотохудожників України
Арт-об`єднання «KIEVPHOTOS-HALL 2012»
Український Центр Фотомистецтва

Медіа-підтримка:
fotoafisha.com
fotokiev.info
kiev-holidays.com.ua

Інформаційна підтримка:

журнал «Міжнародний туризм»
проект «Українська Фотографія»

Титульний спонсор:

L & V Studio

Координатор:
Валерій Лещинський, creative/art Director в Kievphotos-Hall 2012

Довідкова інформація:
photofilm17@gmail.com