Перша зустріч неформального фотоклубу «Видиво»

ЩО: зустріч неформального фотоклубу «Видиво»
ДЕ: Центральний Будинок Художника, Арт-клуб «Видиво й вино», вул. Січових Стрільців 1-5, 4 поверх, к. 403, Київ, Україна
КОЛИ: 13 січня 2019 року (Старий Новий Рік), о 17:00
ВХІД: 100 грн (з них 70 - депозит на вино)

Перша зустріч фотоклубу «Видиво»

Aрт-об’єднання «Kievphotos-Hall 2012» та Арт-клуб «Видиво й вино» запрошують всіх, кому не байдуже фотомистецтво, на регулярні неформальні зустрічі фотоклубу «ВИДИВО»!

Перша клубна зустріч відбудеться 13.01.19, о 17:00 – будемо зустрічати Старий Новий ФОТОрік!

 
Кожен зможе виступити з презентацією (на великому екрані) своєї фото колекції, зробленої за останній рік. Зможемо задавати одне одному питання, будемо спілкуватися на вільні творчі і не творчі фототеми, згадаємо кумедні фотоісторії, подивимось на великому екрані світовий фотодоробок – душевна тусовка людей, яких об’єднує спільний інтерес. І все це, звісно ж, смакуючи гарне вино від українських виробників!

Формат клубних зустрічей людей за інтересами дуже популярний в цивілізованому світі – давайте разом творити таку традицію в українській столиці. Вино сприяє комунікації, видиво – наповнює атмосферу, а однодумці – вдовільняють душу і розум.

Готуйте добірки своїх фоторобіт на флешах у форматі JPEG до перегляду на великому екрані (кількість файлів необмежена). Можете запропонувати свою супроводжувальну музику, а можете скористатися фонотекою арт-клубу.

Сучасній людині важко уявити своє життя без фотографії - чуда, за допомогою якого можна воскресити в пам'яті те, чого в реальності вже немає. А для деяких - це професія, складна і захоплююча, а часом і небезпечна…

З грецької мови фотографія перекладається як світлопис. Фотографію по праву можна вважати одним з головних винаходів людства, і В 2019 РОЦІ МИ ВІДЗНАЧАЄМО ЇЇ 180-РІЧЧЯ!

Спеціальний гість на першій клубній зустрічі - Олег Малов, український фотограф, мистецтвознавець і арт-куратор інтернет-журналу: photoeditor.in.ua


 

Координатор і куратор проекту:
Валерій Лещинський, creative/art Director в Kievphotos-Hall 2012

Партнери заходу:
Національна спілка фотохудожників України
Київська Школа Фотографії
Український Центр Фотомистецтва

Медіа-підтримка:

fotoafisha.com
fotokiev.info
kiev-holidays.com.ua

Інформаційна підтримка:
журнал «Міжнародний туризм»
проект «Українська Фотографія»

Титульний спонсор:
L & V Studio

Довідкова інформація:
photofilm17@gmail.com