Сергій Познанський на Photo Kyiv 2018

автор Сергій Познанський 
Термін “амбротипія” походить від двох грецьких слів: “безсмертний” + “відбиток”. І це тому, що амбротип практично не схильний до старіння. Фотографії зроблені цим методом зняті безпосередньо на скляну пластину, оброблену за декілька хвилин до моменту зйомки спеціальними реактивами. Існують такі фотографії, відповідно, в одиничному екземплярі. Цей спосіб створення світлин був винайдений ще в 1854 році, але інтерес до нього існує і зараз серед професійних фотографів, незважаючи на його неймовірну складність, порівняно навіть із плівковою фотографією.

Сергій Познанський - кінооператор і фотограф. Член спілки кінематографістів і операторської гільдії України. Учасник чисельних виставок. Оператор-постановник багатьох відомих музичних кліпів і рекламних роликів, а також ряду кінофільмів.

Photo Kyiv 2018 - щорічний міжнародний ярмарок фотографії. Відбудеться з 1 по 4 листопада у Chicago Central House, вул. Антоновича, 44. Ярмарок об'єднає на одному майданчику іноземні та українські галереї, міжнародні фонди та інституції, посольства і бізнес-компанії. Протягом 4 днів на площі 2500 квадратних метрів будуть виставлені понад 500 фотографій музейного рівня. На відвідувачів ярмарку чекає насичена програма зі спеціальними виставками, лекціями, дискусіями і екскурсіями.

Ярмарок відкритий: з 12.00 до 20.00 (субота – до 22:00, неділя – до 18:00)
Квиток одного дня: 100 грн
Абонемент: на 4 дні 200 грн
Вхід вільний: для людей з інвалідністю, ветеранам АТО, дітям до 12 років
Сайт: photokyiv.com

Роботи Сергія Познанського представлено на ярмарку агенцією Tarasov & Krakovich