Андрій Рублевик на Photo Kyiv 2018

автор Андрій Рублевик 
"Ця серія - ремейк радянської книги «Основи раціонального харчування», що дісталася мені від бабусі. Картинки з неї мені здалися дуже дивними, чим-то нагадували мальовані афіші радянських кінотеатрів. Всі ці страви, сервірування столу - книга просто дихала епохою СРСР. Мені захотілося це використовувати в своєму фотопроекті. Зробити цю книгу ще більш дивною і візуально цікавою водночас. А так як «в СРСР сексу не було», вибір був очевидний: ню. Я додав те, з чого в книзі пропонували готувати страви - все, що знайшлося в холодильнику. І авторські ню-світлини."

Андрій Рублевик - фотограф та дизайнер з Миколаєва. Учасник і переможець більше 20-ти українських та міжнародних виставок і конкурсів. Лауреат премії «Фотограф року». Нещодавно персональна фотовиставка Андрія стала "родзинкою" фестивалю «Mykolaiv ART WEEK: IDентифікація», що проходив за підтримки Українського культурного фонду.

Photo Kyiv 2018 - щорічний міжнародний ярмарок фотографії. Відбудеться з 1 по 4 листопада у Chicago Central House, вул. Антоновича, 44. Ярмарок об'єднає на одному майданчику іноземні та українські галереї, міжнародні фонди та інституції, посольства і бізнес-компанії. Протягом 4 днів на площі 2500 квадратних метрів будуть виставлені понад 500 фотографій музейного рівня. На відвідувачів ярмарку чекає насичена програма зі спеціальними виставками, лекціями, дискусіями і екскурсіями.

Ярмарок відкритий: з 12.00 до 20.00 (субота – до 22:00, неділя – до 18:00)
Квиток одного дня: 100 грн
Абонемент: на 4 дні 200 грн
Вхід вільний: для людей з інвалідністю, ветеранам АТО, дітям до 12 років
Сайт: photokyiv.com

Фотороботи Андрія Рублевика представлено на ярмарку Photo Kyiv 2018 агенцією Tarasov & Krakovich