Сергій Гуменюк на Photo Kyiv 2018

Ціанотипія, автор Сергій Гуменюк 
Ціанотипія - старовинний метод друку фотографій, винайдений ще в 1842 році. Фотографії надруковані на акварельному папері, на який нанесена світлочутлива емульсія, і проявлені в променях сонця. Це ручна робота, і кожний новий відбиток з того ж самого негатива є унікальним, певною мірою несхожим на попередній. Світлина спочатку виходить блакитного відтінку, але потім може тонуватися для придання іншого кольору, як це зроблено на фотографіях автора.

Сергій Гуменюк - заслужений діяч мистецтв України, член міжнародної федерації фотомистецтва (FIAP). Експериментує з різними техніками в фотографії. Роботи зберігаються в приватних і музейних колекціях.

Photo Kyiv 2018 - щорічний міжнародний ярмарок фотографії. Відбудеться з 1 по 4 листопада у Chicago Central House, вул. Антоновича, 44. Ярмарок об'єднає на одному майданчику іноземні та українські галереї, міжнародні фонди та інституції, посольства і бізнес-компанії. Протягом 4 днів на площі 2500 квадратних метрів будуть виставлені понад 500 фотографій музейного рівня. На відвідувачів ярмарку чекає насичена програма зі спеціальними виставками, лекціями, дискусіями і екскурсіями.

Ярмарок відкритий: з 12.00 до 20.00 (субота – до 22:00, неділя – до 18:00)
Квиток одного дня: 100 грн
Абонемент: на 4 дні: 200 грн
Вхід вільний: для людей з інвалідністю, ветеранам АТО, дітям до 12 років
Сайт: photokyiv.com

Фотороботи Сергія Гуменюка представлено на ярмарку агенцією Tarasov & Krakovich