Майстер-клас «Неонова зйомка» від Юрія Корнійчука

ЩО: майстер-клас «Неонова зйомка»
ДЕ: Мала Опера, Арт-простор Lavra Studio, вул. Дегтярівська, 5, Киев, Украина
КОЛИ: 27 жовтня 2018 года, з 11-00 до 17-00

«Неонова зйомка» - майстер-клас від Юрія Корнійчука

27 жовтня 2018 року Арт-об'єднання «Kievphotos-Hall 2012» з 11-00 до 17-00 запрошує взяти участь у майстер-класі «Неонова зйомка» з неймовірними неоновими образами. Фотосесія з елементами workshop пройде в Малій Опері у Арт-просторі Lavra Studio за адресою - Київ, Дегтярівська, 5.

Ви проведете день з професіоналами своєї справи. Для вас створять образ професійні візажисти, а фотограф Юрій Корнійчук проведе workshop та персональну неон-фотосесію.

Ви отримаєте незабутні враження і ще більше незабутні фотографії. А також можливо саме Ваш портрет увійде в число фотографій для наступної фотовиставки «Космічний Неон».

Юрій Корнійчук - фотохудожник, автор фотопроекту «Космічний Неон». Має кілька художніх утворень. Знімав і брав участь в проекті «Топ-модель по українськи». Працює з відомими телекомпаніями Star Media, StreamFilm, Новий канал та ін. Провів багато зйомок відомим акторам і медійним особам.

Гримери проекту - переможці всеукраїнських конкурсів краси, автори креативних фотопроектов, особисті гримери зірок шоу-бізнесу та кіно.

Фотодень проходить за графіком. Реєстрація обов'язкова!


Реєстрація та вартість участі:
тел.: +380 93-463-07-23 (Таша)
email: Suhovarova@bigmir.net 

Куратор проекта:
Valery Leshchynsky, Creative/Art Director в Kievphotos-Hall 2012