«ЗА ТЕЧІЄЮ НЕБА» - фотовиставка Валерія Бекешко

ЩО: фотовиставка Валерія Бекешко - «ЗА ТЕЧІЄЮ НЕБА»
ДЕ: «Салон Багет», вул. Золотоворітська, 2А, Київ, Україна
КОЛИ: 10 жовтня – 3 листопада 2018 року. З 11:00 до 19:00, перерва з 14:00 до 15:00 (суб. з 12:00 до 17:00, нед. – вихідний)
ВХІД: вільний

Запрошуємо на фотовиставку «ЗА ТЕЧІЄЮ НЕБА», автор Валерій Бекешко (Україна)

На виставці пропонується вашій увазі добірка фотографій жанр яких здебільшого можна визначити як філософський пейзаж.

фотограф Валерій Бекешко
«У назві звичайно є певна гра слів. Так само як «Нестерпна легкість буття»… Я так розумію, це все про наше життя. Якщо йти за течією – це нібито без спротиву і зазвичай кудись вниз. Але течія неба – то зовсім інше.

Небесне – завжди щось дуже високе і важкодосяжне. Небеса – символ неземного. Там свої, незнайомі нам, правила. Або їх відсутність...

Ми не завжди можемо зрозуміти та осягнути ті вселенські закони за якими «тече» усе існуюче. Так само плин і сенс нашого життя. Ми не розуміємо чому і куди нас несе з великою швидкістю у просторі і часі. Наше буття постійно неочікуване з багатьма несподіваними але неминучими поворотами. Та пливучи цими стрімкими хвилями, нам залишається бажання і можливість прагнути та досягати чогось високого, піднесеного. Про важливість уміння, знаходячись у сірому потоці буденності (як те опале листя), побачити красу і відображення небесного в усьому що навколо нас.»
Валерій Бекешко

автор Валерій Бекешко
автор Валерій Бекешко
автор Валерій Бекешко 

Куратор проекту:
Марина Паленко

Організатори проекту:
Арт-пространство «Коловорот»
«Салон Багет» - рами для картин