Фотовиставка «ФЕНТЕЗІ-НЮ»

ЩО: фотовиставка Івана Лисюка «ФЕНТЕЗІ-НЮ»
ДЕ: Арт-простір Студії Лавра, Мала Опера, вул. Дегтярівська, 5, Київ, Україна
КОЛИ: 20 серпня - 02 вересня 2018 року, з 12:00 до 21:00 (щодня)
ВХІД: вільний

Відкриття та презентація фотовиставки «ФЕНТЕЗІ-НЮ / FENTESY NUDE», автор Іван Лисюк (Україна) — 20 серпня, 2018 року, о 19:00

 Іван ЛисюкМагія. Містика. Езотерика. Таємні знання і сили. Багато з нас вірять, що матеріальний світ - це ще не все. Існує щось більше, щось невидиме оком, що не можна так просто побачити чи помацати. У дитинстві ми з задоволенням слухали казки; ми виросли, але тяга до надприродного залишилася всередині нас. Я запрошую пофантазувати разом - яким був би наш світ, якби в ньому було трішки більше фантастичного, надприродного, чарівного. Скористатися властивістю фотографії - показувати не тільки те що є, а й те, що могло б бути.

«Фентезі-ню» - добірка містичних сюжетів в жанрі художнього ню. Ідея цієї серії народилася у мене сама собою, без підготовки, відразу - одночасно і загальний візуальний стиль, і сюжети, і технічні засоби їх реалізації. І ще близько півроку пішло у мене на втілення ідеї - на зйомки в різних місцях і з різними моделями.

Мене звуть Іван Лисюк, я член Національної спілки фотохудожників України, знімаю художнє ню вже десять років, провів понад двадцять виставок в Києві і інших містах; є привід зустрітися ще раз))

автор Іван Лисюк
автор Іван Лисюк
автор Іван Лисюк 

Куратор проекту:
Valery Leshchynsky, Creative / Art Director в Kievphotos-Hall 2012

Партнери проекту:
Національна спілка фотохудожників України
ART - об'єднання «Kievphotos-Hall»
Київська Школа Фотографії
Український Центр Фотомистецтва

Медіа-підтримка:
fotokiev.info
Kiev-Holidays

Інформаційна підтримка:
журнал «Міжнародний туризм»
проект «Українська Фотографія»
fotoafisha.com

Титульний спонсор:
L & V Studiо