«МЕЛОДІЇ ДУШІ» - фотовиставка Олександра Чапцева

ЩО: фотовиставка Олександра Чапцева «МЕЛОДІЇ ДУШІ»
ДЕ: Київська публічна бібліотека ім. М.В. ГОГОЛЯ, вул. Велика Васильківська, 136, Київ, Україна, тел. +38(044)529-14-73
КОЛИ: 20 серпня - 06 вересня 2018 року. з 11:00 до 19:00 (крім суботи)
ВХІД: вільний

Презентація фотовиставки «МЕЛОДІЇ ДУШІ» відбудеться 28 серпня 2018 року, о 18:30 в приміщенні Київської публічної бібліотеки ім. М.В. ГОГОЛЯ.

До данної фотовиставки ввійшли роботи з архіву автора різних років. Любов до України, щире захоплення її людьми, дозволяє Олександру бачити в кожному з нас щось нове, красиве, неповторне. Спостережливий фотохудожник вже багато років відтворює в фотознімках лінії нашого настрою, характерні особливості, рідні і такі дорогі риси кожного образу - іноді в жартівливому тоні, іноді з сумом, але правдиво і документально. Ця виставка присвячена українцям і відображає красоту душі нашого народу.

фотограф Олександр Чапцев Про автора:

Основну професійну підготовку як фотограф Олександр Чапцев отримав в Інституті післядипломної освіти сфери побутового обслуговування населення на кафедрі «Художня фотографія і фотовиробництво», який закінчив з відзнакою (2004 р).
З 2006 р Олександр є членом Спілки фотохудожників України, працював секретарем правління з творчих питань і займався організацією фотовиставок і фотоконкурсів та популяризацією українського фотомистецтва. Незважаючи на молодий вік, він фотографує вже понад 30 років! Справа в тому, що перший фотоапарат потрапив до рук Олександра, коли йому було лише 7 років, ази ж фотомистецтва він отримував ще з 11-річного віку в фотогуртку при заводі «Укркабель». Вже через рік у 1984 р. його роботи були представлені на міській виставці юннатів у розділі «Архітектура», де він отримав своє перше призове місце. В 1988-1993 р.р. роботи молодого автора служили ілюстраціями для газет «Вечірній Київ», «Киевские ведомости», а в 1997 р він працює над проектом «Київ вечірній» (спільно з АОЗТ «Фуджі Спорт Студия»). Це й було знаковою подією в творчому і професійному розвитку Олександра Чапцева.
На сьогодні Олександр працює в різних жанрах фотографії, любить подорожувати з фотоапаратом по Україні, поповнюючи свій архів в різних мальовничих куточках країни. З 1997 року і далі, особливо з 2000-х років почалась плідна співпраця з відомими видавництвами, агентствами, журналами, фотобанками. Олександр також активно працює в жанрі «Весільна фотографія», сімейний, дитячий портрет, репортаж…
З 2008 року його натхненням, душевною та духовною підтримкою в роботі стала дружина Олеся, з якою вони разом виховують синів Михайла (2009 р.н.),Олеся (2012 р.н).

фотовиставка «МЕЛОДІЇ ДУШІ»
фотовиставка «МЕЛОДІЇ ДУШІ»
фотовиставка «МЕЛОДІЇ ДУШІ» 

Куратор проекту:
Valery Leshchynsky, creative/art Director в Kievphotos-Hall 2012

Партнери проекту:
Національна спілка фотохудожників України
ART - об'єднання «Kievphotos-Hall 2012»
Київська Школа Фотографії
ГО «Незалежна Країна»
Український Центр Фотомістецтва

Медіа-підтримка:

fotokiev.info
kiev-holidays.com.ua

Інформаційна підтримка:
fotoafisha.com
журнал «Міжнародний туризм»

Титульний спонсор:
L & V Studi