Фотовиставка «Чернігівська палітра»

фотовиставка «Чернігівська палітра» у Київі

ЩО: фотовиставка «Чернігівська палітра»
ДЕ: Київська бібліотека ім. В. Винниченка, вул. Кудрявська 2, Київ, Україна
КОЛИ: 23.06 - 21.07 2018 року, з 11:00 до 18:00, пт., нд. - вихідні
ВХІД: вільний

Фотовиставка «Чернігівська палітра» складається з 40-ка фоторобіт 22-х членів фотоклубу «Прекрасне поруч». Через різножанрові фотографії фотоклубівці постаралися показати красу свого рідного Чернігова та його околиць.

Чернігів є одним з найдавніших міст України та Східної Європи. Його писемна історія налічує понад 1100 років. Це унікальне місто, яке нагадує величезний музей під відкритим небом, повним архітектурних пам’яток старовини. Його справді, без перебільшень, варто побачити кожному.

Історична справка:


Фотоклуб «Прекрасне поруч» було створено за ініціативи Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського та відомих чернігівських фотомайстрів, членів НСФХУ Миколи Турчина та Віктора Кошмала у 2012 році.

Роботи членів фотоклубу «Прекрасне поруч» були представлені на міських, обласних, загальноукраїнських та міжнародних фотовиставках. Також фотоклубівці ставали переможцями та лауреатами багатьох фотоконкурсів.

Фотоклуб відкритий для усіх, хто цікавиться фотографією. Його відвідують люди різного віку: від молоді до пенсіонерів, які сформувалися у згуртований творчий колектив. Практикуються виїзні засідання, відвідування мистецьких заходів та зустрічі з цікавими людьми.

Бажаємо приємного перегляду фотовиставки та ласкаво просимо до Чернігова!