«СНИ ПЕРСЕФОНИ» - фотовиставка Максима Білоусова

ЩО: фотовиставка «СНИ ПЕРСЕФОНИ»
ДЕ: АРТ-простір Студії Лавра, Мала Опера, вул. Дегтярівська, 5, Київ, Україна
КОЛИ: 22 травня – 05 червня 2018 року, 12:00 - 21:00, кожного дня
ВХІД: вільний

«СНИ ПЕРСЕФОНИ / Persephone's Dreams», Максим Білоусов (Ukraine)

Відкриття та презентація фотовыставки - 22 травня 2018р., о 19:00

Персефона у давньогрецький міфології була дружиною Аїда - бога підземного царства тіней. Саме легенда про неї спонукнула автора на роздуми про народження та смерть, про тонку мембрану між життям та потойбіччям, про перехід від сну до реальності та навпаки. "Сни Персефони" - це спроба надати нової форми стародавнім легендам та самій Персефоні.

Максим Білоусов Максим Білоусов народився в м. Києві в 1981 році. Професійно займається фотографією з 2004 р. Співпрацював з українським павільйоном на 53 венеціанській бієнале мистецтва в 2009 р. Був офіційним фотографом Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012 та Київської бієнале 2015 «Київська школа». В рамках фестивалю «I Love Kyiv» було можливо побачити шокуючий проект Білоусова - «Поліаморія». Під час Революції Гідності Максим зробив один з найвідоміших портретів Сергія Нігояна. Брав участь у виставці «Я крапля в Океані», що проходила у Відні (Vienna Kuntzlerhaus) та Кракові (MOCAK). Також став основним фотографом волонтерського соціального фотопроекту «Якби не війна». В 2017 році був учасником Kyiv Photo Week із своєю серією фото «Reveries». В 2018 представив п’ять своїх робіт у стилі НЮ на INTERNATIONAL SALON OF ART PHOTOGRAPHY «ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА».

Максим певний час працював основним фотографом у журналах ТОП10 та ART UKRAINE. Його фото публікуються у багатьох українських та міжнародних друкованих та електронних виданнях Улюблені напрямами - портрет та оголена натура. Наразі живе та працює в Києві.
Куратор проекту:
Valery Leshchynsky, Creative/Art Director в Kievphotos-Hall 2012

Партнери проекту:
Національна спілка фотохудожників України
ART - об'єднання «Kievphotos-Hall»
Київська Школа Фотографії
Український Центр Фотомистецтва

Медіа-підтримка:
fotokiev.info
Kiev-Holidays

Інформаційна підтримка:
журнал «Міжнародний туризм»
проект «Українська Фотографія»
fotoafisha.com

Титульний спонсор:
L & V Studio

Консультація і купівля авторських фоторобіт:
ART - об'єднання «Kievphotos-Hall», тел.: +38 096 341 39 26