Фотовиставка «Київський фотолітопис»

ЩО: фотовиставка «Київський фотолітопис»
ДЕ: Київська бібліотека ім. В. Винниченка, вул. Кудрявська, 2, (р-н Львівської площі), Київ, Україна
КОЛИ: з 19 травня по 16 червня 2018 року, вихідні – Пт., Нд.
ВХІД: вільний

Нинішня виставка «Київський фотолітопис» присвячена Дню Києва. Автор запрошує глядача прогулятися старовинними вуличками, парками і скверами міста, помилуватися його красою. Попри всі лихоліття, Київ сьогодні розквітає новими барвами і, як завжди, залишається чарівним і затишним, вічним і величним містом.

ПРО АВТОРА:

Володимир Іванович ФалінВолодимир Іванович Фалін – член Національної спілки фотохудожників України та Національної спілки журналістів України – фотограф за покликанням і професією. Улюбленими темами фотографічної творчості є міський пейзаж, природа, фотогумор.

Народився 10 вересня 1949 року у Відні, Австрія, з 1951 року – киянин. Захоплення фотографією успадкував від батька. Ще будучи школярем залюбки знімав схили Дніпра, Лавру, вулиці та парки улюбленого міста. В 1964 році з’явився особистий фотоапарат – краща на той час радянська камера «Старт». У 20 років став завідувачем фотолабораторії одного із НДІ, що дало можливість оволодіти мікро- і макрозйомкою, технічною фотографією, процесом створення репродукцій, виготовленням слайдів для поліграфії тощо. З 1982 р. працює фотокореспондентом Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ». Професіоналізм, дивовижна блискавична реакція фотографа дали можливість побачити і зафіксувати цікаві моменти із життя перших осіб держави.

Усі ці роки улюбленою і головною темою для автора залишалась – Місто і його люди. За багато років творчої діяльності зібралася величезна колекція знімків, які сьогодні є справжніми документами історії. На світлинах Володимира Фаліна сповна присутні урочиста парадність і буденність, центральних вулиць міста, епізоди життя його пересічних мешканців. Володимир Фалін є автором фотоальбомів: «Пісня про Київ» (1978, видавництво «Мистецтво»), «Київський автограф» (1980, видавництво «Политиздат»), довідника «Вулиці Києва» (1981, видавництво «Реклама»), ілюстрації до книги «Меценати Києва», «Необычный Киев». Останні авторські фотоальбоми – «Киев. Это было недавно...» і «Киев 90-х» вийшли у 2012 і 2016 роках у видавництві «СкайХорс». Видання створено на основі архівів автора, де представлено більше 400 унікальних світлин Києва за останні 40 років, починаючи з 1970-х і до 2000 років.

Володимир Фалін – лауреат міжнародних, всесоюзних і республіканських фотоконкурсів. Персональні виставки експонувалися у Києві, Армавірі, Самарі. Неодноразово брав участь у міжнародних конкурсах як член журі. Постійно проводить майстер-класи для професіоналів та фотоаматорів.

фотовиставка «Київський фотолітопис»

фотовиставка «Київський фотолітопис»

фотовиставка «Київський фотолітопис»

ОРГАНІЗАТОРИ ФОТОВИСТАВКИ:

- Національна спілка фотохудожників України
- Фотокулб «9х12»
- Київська бібліотека ім. В. Винниченка