СПОВІДЬ ДУШІ / THE CONFESSION OF THE SOUL

ЩО: фотовиставка «СПОВІДЬ ДУШІ / THE CONFESSION OF THE SOUL»
ДЕ:  Київська публічна бібліотека ім. М.В. Гоголя, вул. Велика Васильківська, 136, Київ, Україна, тел.: +380 44 529-14-73
КОЛИ: 25 квітня - 13 травня 2018, з 11:00 до 19:00 (крім суботи), неділя з 11:00 до 18:00
ВХІД: вільний

Авторські (Елеонора Тривигно, Алекс Конченко, Валерій Лещинський) постконцептуальні фотороздуми про найбільшу техногенну катастрофу ХХ століття - ЧОРНОБИЛЬ 1986 рік.

ПРО АВТОРІВ ФОТОПРОЕКТУ:

Елеонора Тривигно (Україна) - професійний фотограф. Протягом останніх двох років займається в основному пейзажем, репортажною і документальною фотографією. За підтримки Національної спілки фотохудожників України та Арт-об’єднання «Kievphotos-Hall» в минулому році провела дві персональні виставки.

Алекс Конченко (Україна) - прийшов до фотографії, як до мистецтва, у досить зрілому 35-річному віці. Киянин, народився в Чорнобилі. Любить експерементувати, знімати у різних жанрах і різними варіантами зйомки. Ідеї для фотографії черпає здебільшого з того, що відбувається з ним, намагаючись передати свій настрій, переживання, радість і біль. Останнім часом надає перевагу зйомці у жанрі мультиекспозиції і пікторіальної фотографії. Золота медаль конкурсу «MULTI ART PHOTO 2017», дипломант конкурсу V Київського Весняного Вернісажу, кандидат до НСФХУ.

Валерій Лещинський (Україна) - фотограф, киянин, член Національної спілки фотохудожників України та ART-об`єднання «Kievphotos-Hall», в останні роки створив кілька фотопроектів, які з цікавістю сприйняли глядачі і мистецтвознавці. Працює в стилі сучасного цифрового пікторіалізму і фотоімпресіонизму, експерементує в concept & abstraction.
 

Партнери проекту:
Національна спілка фотохудожників України
ART - об'єднання «Kievphotos-Hall»
Київська Школа Фотографії
Український Центр Фотомистецтва

Медіа-підтримка:

fotokiev.info
Kiev-Holidays

Інформаційна підтримка:

журнал «Міжнародний туризм»
проект «Українська Фотографія»
fotoafisha.com

Титульний спонсор:

L & V Studio

Куратор проекту:
Valery Leshchynsky, Creative/Art Director в Kievphotos-Hall 2012

Консультація і купівля авторських фоторобіт:
ART - об'єднання «Kievphotos-Hall», тел.: +38 096 341 39 26


Cover poster - © Valery Leshchynsky