«ДЖЕРЕЛА НАТХНЕННЯ» Олександра Задираки

ЩО: фотовиставка «ДЖЕРЕЛА НАТХНЕННЯ»
ДЕ:  Арт-клуб «Видиво й вино», Центральний Будинок Художника, 4 поверх, вул. Січових Стрільців 1-5, Київ, Україна
КОЛИ: 15 - 21 квітня 2018, 17:30 - 22:30 (щодня, крім понеділка)
ВХІД: вільний

15 квітня 2018 року, о 17:00 запрошуємо на відкриття фотовиставки «ДЖЕРЕЛА НАТХНЕННЯ», автор Олександр Задирака (Україна).

«Важко зберігати зле в серці, коли в світі так багато краси. Інколи мені здається, що я бачу її всю - і це стає нестерпним. Моє серце наповнюється нею, як повітряна куля, яка от-от лусне... І тоді я перестаю протистояти їй. І вона просочюється крізь мене подібно дощу. І я не відчуваю нічого, крім подяки за кожну хвилину мого життя...»

Олександр Задирака

фотограф Олександр Задирака Про автора:
Олександр Задирака ще зі шкільної лави захопився фотографією і не втратив любов до неї в інституті (КПІ), який закінчив з відзнакою. Там же, можна сказати, фотографія стала його професією - він став публікуватися в інститутській газеті.

Олександр професійно займається фотографією з 1975 року. Паралельно активно займався спортом, відігравши близько 20 сезонів в командах вищої ліги чемпіонату СРСР з регбі, став майстром спорту СРСР. - звідси й любов до спортивної фотографії. У 2005 році НОК України визнав його найкращим спортивним фотокореспондентом України, а Верховна Рада України нагородив Почесною грамотою.

Сьогодні основний напрямок роботи Олександра Задираки це рекламна фотозйомка, фотосесії публічних людей для PR - компаній і публікацій в журналах. Часто його фотороботи можна побачити на бігбордах і плакатах, на сторінках журналів і перекидних календарів. Двічі був визнаний гідним головної нагороди на фестивалі реклами «Золотий профіль».

Олександр не залишає без уваги і інші теми для душі - фотографує пейзажі і оголену натуру. Видавництво «Діалектика», оцінивши оригінальний і творчий підхід до створення фоторобіт на тему НЮ, запропонувало йому написати книгу, де б він зміг поділитися з читачами своїми секретами. Книга надійшла в продаж в 2007 році і користувалася великою популярністю.

На міжнародних салонах і вітчизняних виставках роботи Олександра Задираки не раз відзначалися медалями та призами. Олександр є членом Спілки фотохудожників України з 1991р.

автор Олександр Задирака
автор Олександр Задирака
автор Олександр Задирака
автор Олександр Задирака
автор Олександр Задирака 
Куратор проекту:
Valery Leshchynsky, Creative / Art Director в Kievphotos-Hall

Партнери проекту:
Національна спілка фотохудожників України
ART - об'єднання «Kievphotos-Hall»
Арт-клуб «Видиво й вино»
Київська Школа Фотографії,
Український Центр Фотомистецтва

Медіа-підтримка:
fotokiev.info
Kiev-Holidays

Інформаційна підтримка:
журнал «Міжнародний туризм»
проект «Українська Фотографія»
fotoafisha.com

Титульний спонсор:
L & V Studio

Консультація і купівля авторських фоторобіт:
Арт-клуб «Видиво й вино», тел.: +38 066 355 1847