Фотовиставка «КОСМІЧНИЙ НЕОН»

ЩО: фотовиставка «КОСМІЧНИЙ НЕОН»
ДЕ:  Арт-клуб «Видиво й вино», Центральний Будинок Художника, 4 поверх, вул. Січових Стрільців 1-5, Київ, Україна
КОЛИ: 14 по 21 квітня 2018, 17:30 - 22:30 (кожного дня, крім понеділка)
ВХІД: вільний

14 квітня, о 17:00, гостинно запрошуємо на презентацію фотовиставки «КОСМІЧНИЙ НЕОН» й фотосесію «НЕОН» від Юрія Корнійчука (Україна).

«Безліч неонових небесних світил, тисячі мерехтливих зірок, видимих з Землі, заворожують людство. Але вогні великих міст затьмарюють нічні світила, і місць, де можна побачити чарівне, фантастичне зоряне небесне сяйво стає все менше. Так само і з душами людей. На щастя, ще залишилися незаймані місця, де саме темне небо і найяскравіші зірки зливаються воєдино. І щоб їх побачити, не треба залишати нашу планету, потрібно заглянути всередину своєї душі. Адже Космічний Неон в нас самих, який зачаровує і веде до мрії.»
Юрій Корнійчук

Про автора:

Корнійчук Юрій Олександрович, 1984 року народження. Живе у Києві. Має художню освіту. Знайшов себе, як фотохудожник в останні 5-7 років. Улюбленними є напрямки портретної та арт фотографії. Співпрацює з відомими телеканалами та акторами театру і кіно – Star Media, Strim Film, Новий канал. Девіз творчості: «Фотографія – це таємниця про таємницю. Чим більше вона вам говорить, тим менше ви знаєте».

Увага!!! - фотосесія «НЕОН»

Для всіх бажаючих буде проведена «НЕОН» - це фотозйомка з використанням спеціальних фарб та світла, які дають оригінальні фантастичні результати. Для створення ефектного неонового образу фотограф, візажист та модель працюють «в одній команді» - створюють цікавий малюнок, підбирають аксесуари та одяг. Про всі секрети неонової зйомки ми будемо розповідати на презентації.
Плюсом неонової фотосесії є можливість знімати в будь-якому темному приміщенні. Ці нюанси ви можете особисто побачити і задати питання Юрію Корнійчуку, українському фотографу, який працює з неоном.
Фотограф: Юрій Корнійчук
Модель: Юлія Лопатинська, Ганна Смирна
Визаж: Галина Совенко-Шевердіна, Марія Давидова

Приходьте і отримайте цікавий досвід та емоції!
 

Куратор проекту:
Valery LeshchynskyCreative / Art Director в Kievphotos-Hall

Партнери проекту:
Національна спілка фотохудожників України
ART - об'єднання «Kievphotos-Hall»
Арт-клуб «Видиво й вино»
Київська Школа Фотографії,
Український Центр Фотомистецтва

Медіа-підтримка:
fotokiev.info
Kiev-Holidays

Інформаційна підтримка:

журнал «Міжнародний туризм»
проект «Українська Фотографія»
fotoafisha.com

Титульний спонсор:
L & V Studio

Консультація і купівля авторських фоторобіт:
Арт-клуб «Видиво й вино», +38 066 355 1847