Фотовиставка «IF BEST PHOTO 2017»

фотовиставка «IF BES TPHOTO 2017» 
ЩО: фотовиставка «IF BEST PHOTO 2017»
ДЕ: галерея «Бастіон», провулок Фортечний 1, Івано-Франківськ, Україна
КОЛИ: 30 березня 2018 року, о 17:00
ВХІД: вільний

Відкриття підсумкової фотовиставки «IF BEST PHOTO 2017»

Історія фотографії Прикарпаття має давнє коріння, яке бере свій початок ще з позаминулого століття. Багато видатних фотомитців прославляли наш край: Олександр Кіблер, Юліан Дорош, Степан Ожга, Ярослав Довган, Роман Баран, Степан Назаренко, Павло Дроб’як, Василь Пилип’юк. З часом змінилися засоби та методи отримання зображення, але не змінилося прагнення фотографів до пізнання світу і до прекрасного. З кожним роком все більше і більше людей шукає своє натхнення і самовираження у цьому мистецтві.

Цього року у конкурсі взяв участь 151 фотограф. Компетентним жюрі відібрано фотографії 50 авторів для підсумкової експозиції та визначено переможців. Дякую всім учасникам цього конкурсу. Ваш унікальний талант вчить інших людей бачити прекрасне, надихає до подальшої роботи. Особлива подяка за сприяння в проведенні цьогорічного конкурсу депутату обласної ради Юрію Черневому та компанії «Сако».

Історична довідка:
Фотоконкурс «IF BEST PHOTO» був започаткований у 2016 році Івано-Франківською обласною організацією Національної спілки фотохудожників України і його основною метою було показати основні напрацювання місцевих фотографів, виявити молоді таланти і дати іншим поштовх до заняття фотографією. У першому конкурсі взяло участь 107 початківців і досвідчених фотографів. Тема конкурсу - вільна і без вікових обмежень.

З повагою,
голова ІФОО НСФХУ Дмитро Петрина