Фотопроект «EROS» на ArtWeCan 2018

ЩО: фотопроект «EROS» на арт-фестивалі-ярмарку ArtWeCan 2018
ДЕ: галерея «Educatorium», вул. Рейторська, 8Б, 2 поверх, Київ, Україна
КОЛИ: з 31 березня по 1 квітня 2018 року
ВХІД: вільний (18+)

Валерій Лещинський (НСФХУ) з фотопроектом «EROS» учасник ArtWeCan 2018 - еротичного арт-фестивалю-ярмарку, який пройде з 31 березня по 1 квітня у Київі.

Фотопроект «EROS» - це спроба створення серії концептуальних фотографій, де досліджується наша генетична і духовна пам'ять в області сексуальних відчуттів і сприйнять та поєднується візуальна сексуальна культура класичного живопису і сучасної гламурно-кічевої арт-фотографії – своєрідний «Flashback» нашої сексуальної пам'яті - спогад / погляд в минуле / ретроспекція / зворотний кадр / серія кадрів, які переривають розповідь... Все це трохи ще заплутано, але і людські сексуальні пристрасті не завжди піддаються логіці ...

«EROS» фотопроект «EROS» фотопроект «EROS» фотопроект «EROS» фотопроект

31 березня та 1 квітня, на еротичному арт-фестиваль-ярмарку «ArtWeCan 2018» у режимі Non-Stop буде демонструватися слайд-шоу «NUDE ART PHOTOS 2017» з Міжнародного фотосалону художньої НЮ фотографії, який пройшов в листопаді 2017 року у Київі під патронатом Національної спілки фотохудожників України.

Про еротичний арт-фестиваль-ярмарок «ArtWeCan 2018»

Перформанси, поетичні читання, філософські дебати, живопис, графіка, фотографія, скульптура, кераміка, текстиль, прикраси, кулінарія - роботи всіх представлених жанрів і напрямків наповнені еротичним кодом, чуттєвістю, просочені еротичним ферментом.
Світове еротичне мистецтво становить значний сектор світової культури, ігнорування якого незмірно б оскопили і спростило наші уявлення про людину. Еротичні переживання, поступово переросли в самостійну область, не зводяться цілком ні до любовного почуття, ні до фізіологічної стороні сексуального спілкування.У суспільстві еротика зайняла значне місце у творчості. Вона не тільки і стільки функціональна, скільки є результатом розвиненої індивідуальної психіки і самосвідомості.
Спостереження над втіленням художньо-еротичного в різних епохах і культурах призводять нас до того, що жива, повнокровна чуттєвість підтримує тонус культури.

Розклад арт-фестивалю «ArtWeCan 2018»

31 березня (субота):
15:30 - відверте мистецтво на зламі століть. Мистецька оглядова лекція.від Art Cloud Studio&Co-working. Вартість 100 грн.
17:00-19:00 - майстер-клас з оголеної натури від Ivan Grigoryev. Вартість 200 грн., з художників 100 грн.
19:00-20:30 - авторські еротичні літературні читання. Вхід вільний.

1 квітня (неділя):
14:30 - музично-поетичний перформанс і презентація ювелірної колекції «Еротика інтелекту» від Ольга Титова і Андрей Лубинов (Andrey Lubinov). Вхід вільний.
16:00 - лекція від засновника Перший Love Space Taras Krupa «Легенди і міфи навколо сексу».
17:00 - перформанс «Поцілуй мене в дзеркало» від Айна Вильберг. Вхід вільний.
19:00 - музичний перформанс «Проза про пози» від AINA&ТЭСТ (Театр Экспериментального Современного Творчества).

Чекаємо вас 31 березня і 1 квітня з 11:30 до 20:00.
Будьте готові дивуватися чужим фантазіям!

Партнери арт-фестивалю «ArtWeCan 2018»

Національна спілка фотохудожників України
ART – об’єднання Kievphotos-Hall 2012
Мистецький центр «Локація»
Перший Love Space
Олексій Пліско
Art Cloud Studio&Co-working
«ФотоКлуб. Киев. Фото-Проекты TFP. Фото-учеба»