Фотопроект «ПОЛЮСИ»

ЩО: концептуальний фотопроект «ПОЛЮСИ»
ДЕ: АРТ-простір Студії Лавра, Мала Опера, вул. Дегтярівська, 5, Київ, Україна
КОЛИ: 27 березня - 08 квітня 2018, 12:00 - 21:00
ВХІД: вільний

Презентація фотопроекту «ПОЛЮСИ»

27 березня 2018, о 19:00
Автори фотопректу Ірина Хмара та Валерій Приходченко

Ми всі - дуже схожі. Дві руки, дві ноги, мрії, сподівання, віра. Але водночас ми всі дуже різні - у поглядах на речі, наприклад. Кожен бачить світ таким, яким його не бачить інший, і у цьому - різниця. Хтось збирає поглядом скарби всього світу, а хтось шукає людину, хтось бачить весь світ у травинці, а комусь і цілого Всесвіту мало, щоб вмістити у нього своє бачення іншого.

Полюси - проект двох київських фотографів - Ірини Хмари та Валерія Приходченка. Вони зібрались одного дощового дня у закинутій будівлі, щоб подивитись на неї з іншого ракурсу. А потім прогулялись в інший, сніжний день.
Полюси - це одні й ті самі місця, та різні погляди на них.

Про авторів:
Спільна творча діяльність Ірини Хмари та Валерія Приходченка почалась у 2013 році, коли Ірина знімала перший спільний фотосет пост-рок гурту Crystal Basement, в якому грає Валерій. Він не тільки пише музику і грає на музичних інструментах, а й фотографує, дивлячись на світ з незвичного ракурсу. Його коник - гра світла та тіні, урбаністичні обриси міста, мости, а ще - непомітні на перший погляд деталі, на які ми часто не звертаємо увагу. Ірина ж, на противагу, більше любить знімати людей, для неї в пейзажі чи перпендикулярах міста важливо зачепитися оком за чийсь силует, або вхопити емоції. Саме тому вона любить знімати митців та їхні світи (на рахунку Dark Cloud Production - два документальні фільми про українських художників Оксану Стратійчук та Миколу Стратілата).
В 2018 році Валерій та Ірина створили спільний фотопроект, у якому вирішили показати, наскільки всі ми по-різному дивимось на світ і як при цьому доповнюємо своїм баченням одне одного.

Куратор проекту:
Valery LeshchynskyCreative / Art Director в Kievphotos-Hall

Партнери проекту:
Національна спілка фотохудожників УкраїниART - об'єднання «Kievphotos-Hall»
Арт-клуб «Видиво й вино»
Київська Школа Фотографії
Український Центр Фотомистецтва

Медіа-підтримка:
fotokiev.info
Kiev-Holidays

Інформаційна підтримка:

журнал «Міжнародний туризм»
проект «Українська Фотографія»
fotoafisha.com

Титульний спонсор:
L & V Studio

фотопроект «ПОЛЮСИ»
фотопроект «ПОЛЮСИ»
фотопроект «ПОЛЮСИ»
фотопроект «ПОЛЮСИ»