«ЧЕЧ» - індивідуальна артикуляція

Виставка галерея «Чеч» 
13 грудня 2017 в Івано-Франківську відбудеться відкриття галереї «ЧЕЧ» - це новий артпростір в столиці Прикарпаття.

Виставка «Чеч», як спроба синтезу адекватних часові моделей художного творення. З іншого боку, колективна імпреза, демонструватиме грані сприйняття дійсності особами незаангажованими поняттями обов’язку, закомплексованості чи страху, а отже показує різнобарвності світу в якому живемо.

Серед представлених на виставці авторів, троє фотографи: Мар'яна Глинська (Косів), Микола Джичка і Дмитро Петрина (Івано-Франківськ) - всі вони входять до складу Івано-Франківської обласної організації Національної спілки фотохудожників України і народного фотоклубу «Колумб» (Тисмениця). Серед більш ніж півтора десятка авторів експозиції багато знаних і добре відомих художників, як в Україні так і за її межами.

Виставка «Чеч», котрою починався цей рік для івано-франківського Центру Сучасного Мистецтва , відбулася в Татарові. Потім були інші імпрези – у Венеції, Львові, Івано-Франківську, Дрездені. Логічно завершити рік у рідному місті. Тому зустрічайте «Чеч» в Івано-Франківську. Склад учасників дещо змінився, масштаб експозиції також.

Прес-конференція: 13 грудня 2017, о 16:00.
Відкриття виставки: 13 грудня 2017, о 17:00.
Адреса: галерея «ЧЕЧ», вул. Євгена Коновальця 80А, м. Івано-Франківськ, Україна.