Kyiv Photo Week 2017 запроваджує моду на фотографії

23-26 листопада 2017 відбудеться перший в історії України Міжнародний Форум фотографії Kyiv Photo Week.

У форумі візьмуть участь понад п’ятдесяти українських та зарубіжних фотографів. Метою щорічного Форуму є популяризація фотографії в Україні, формування комерційного попиту на українське фотомистецтво. Форум відбудеться в комплексі Toronto-Kyiv (вул. Велика Васильківська, 100).
Відкриття Форуму 23 листопада 2017, о 19:00.

автор Руслан Лобанов

автор Денис Дольников

Основою Форуму стане масштабна експозиція робіт відомих українських фотомайстрів, серед яких володар фотографічного Оскару Роман Пятковка, легенди українського арту Віктор Сидоренко та Олександр Клименко, відомі в Україні і закордоном митці – Ігор Гайдай, Руслан Лобанов, Сергій Тумасов та багато інших. Також будуть представлені роботи зарубіжних майстрів, серед яких фотографії культового американського фотографа Джессіки Крейг Мартін та голландського майстра Гісберта Ханекрута.

автор Гисберт Ханекроот

автор Давид Дубницкий

У рамках Форуму пройдуть семінари та майстер класи від провідних українських митців, зустрічі з метрами та інші заходи.

Владислав Тузов - галерист, куратор форуму Kyiv Photo Week: «В Україні, на відміну від Заходу, немає сформованого попиту на фотомистецтво. Стартуючи з проектом Kyiv Photo Week, ми хочемо створити моду на фотографію, започаткувати тренд на цей вид мистецтва і привернути увагу до нього покупців та колекціонерів. Сподіваємось викликати цікавість західних галерей».

Сергей Тумасов - фотограф, сокуратор та виконавчий директор форуму Kyiv Photo Week: «Фотографам потрібна платформа, щоб демонструвати свої роботи, зустрічатись з глядачами, потенційними покупцями, кураторами та галеристами. Ми бачимо Форум Kyiv Photo Week саме таким комунікаційним простором, за допомогою якого українська фотографія знайде шлях до світових мистецьких ринків».

Більш докладно про Форум: http://kyivphotoweek.com.ua/

Акредитація преси:
тел: +380931484300
http://kyivphotoweek.com.ua/accreditation.html
s.kyivphotoweek@gmail.com