«Елемент порожнечі» - фотопроект Олександра Паньковця

«Елемент порожнечі» Олександр Паньковць

Фотопроект «Елемент порожнечі» Олександра Паньковця на арт-ярмарці PhotoKyiv 2017


В суспільстві існує дуже багато різного роду сумнівних ідей і принципів, що методично завантажують в наші голови як цінності, котрі мають стати основою і сенсом буття. Проходить час. Чужі ідеї і цінності цілком заповнюють внутрішній світ. І ось, коли настає момент, що потребує від людини відповідальності і сприйняття реального життя без ілюзій, в тому вигляді, як воно існує насправді, ми виявляємо в собі замість волі до бездоганності рішень і дій тотальну порожнечу, яку старанно культивували, свідомо чи ні, багато часу... А ви замислювались над тим, що в будь-який момент можна послати під три чорти із свого життя все що завгодно? В будь-який час. Миттєво.

Фотографії зроблено в 2014 р.

Олександр Паньковець – фотограф та художник з Луцька. Працює в жанрі концептуального фото, досліджуючи особисті рефлексії людини в контексті соціальних явищ в сучасній, пост-радянській, Україні, і, також, уже в відриві від соціального, акцентує на гармонії тіла, його природній енергетиці та взаємозв'язку з середовищем.

Арт-ярмарка Photo Kyiv 2017 – перша в Україні професійна арт-ярмарка фотомистецтва, буде проходити 2-5 листопада 2017 р. в Києві в бізнес-комплексі «Торонто-Київ» за адресою вул. Велика Васильківська, 100.

Експозиція фотопроекту організована агентством «Tarasov & Krakovich».
По всіх питаннях зв'язуйтесь: 050-687-0537, 067-103-3003, www.ukrphoto.info