Маленькі люди великого міста / Олег Недвига

Презентиція фотопроекту: 03 жовтня 2017 року, о 18:30
Виставка працюватиме: 03 - 17 жовтня 2017
Адреса: приміщеня Київської публічної бібліотеки ім. М.В. ГОГОЛЯ, вул. Велика Васильківська, 136
Час роботи виставки: з 11:00 до 19:00 (крім суботи)
Вхід вільний
Маленькі люди великого міста / Олег Недвига 
Відрядження в Стамбул було заплановано заздалегідь. У цьому величезному мурашнику, де тісно сплелися культури і релігії, бував і раніше, але зараз захотілося показати простих людей у звичайній обстановці.
Після перегляду відзнятого матеріалу народилася думка про виставку, так як вперше поїздка була представлена в портретах так багатопланово. Так і виникла назва: "Маленькі люди великого міста"..."
Олег Недвига

Маленькі люди великого міста / Олег Недвига

Про автора:

Недвига Олег Григорович, народився 15 червня 1969 року в старовинному містечку Корсунь-Шевченківський, що на Черкащині. Дитинство провів в оточенні оспіваної Тарасом Шевченком природи і культурної спадщини. Після закінчення Дніпропетровського університету за спеціальністю теоретична фізика одружився. З початком лихих дев'яностих став підприємцем для забезпечення сім'ї.
Захоплення фотографією проявилося з самого дитинства, коли вперше побачив, як в світлі червоної лампи народжується з нічого чорно-біле зображення яскравого моменту. Після переїзду в Одесу став відвідувати фотоклуб "Фотон 2" і групу "Місто".Володар золотої медалі конкурсу Рівне 2017 "Я люблю своє місто, я люблю свой край", срібній та бронзовій медалі конкурсу "Місто біля моря" 2016 і 2017.
Отримав по кілька проходів в конкурсах під егідою FIAP: "Numismatics Awards 2017", "PHOTO SPECTRA Int. SALON 2017", "ФОТОВЕРНІСАЖ НА ПОКРОВУ 2017".

Маленькі люди великого міста / Олег Недвига 
Куратор проекту: Valery Leshchynsky creative/art Director в Kievphotos-Hall 2012

-----------------------------------------------

Командировка в Стамбул была запланирована заранее. В этом огромном муравейнике, где тесно сплелись культуры и религии, бывал и раньше, но сейчас захотелось показать простых людей в обычной обстановке.
После просмотра отснятого материала родилась мысль о выставке, так как впервые поездка была представлена в портретах так многопланово. Так и возникло название: "Маленькие люди большого города" ... "
Олег Недвига

Об авторе:

Недвига Олег Григорьевич, родился 15 июня 1969 года в старинном городке Корсунь-Шевченковский, что на Черкасщине. Детство провел в окружении воспетой Тарасом Шевченко природы и культурного наследия.После окончания Днепропетровского университета по специальности теоретическая физика женился. С началом лихих девяностых стал предпринимателем для обеспечения семьи.
Увлечение фотографией проявилось с самого детства, когда впервые увидел, как в свете красной лампы рождается из ничего черно-белое изображение яркого момента. После переезда в Одессу стал посещать фотоклуб "Фотон 2" и группу "Город".
Обладатель золотой медали конкурса Ровно 2017 "Я люблю свой город, люблю свой край", серебряной и бронзовой медали конкурса "Город у моря" 2016 и 2017.
Получил по несколько проходов в конкурсах под эгидой FIAP: "Numismatics Awards 2017", "PHOTO SPECTRA Int. SALON 2017", "ФОТОВЕРНИСАЖ на Покров 2017"

Куратор проекта: Valery Leshchynsky creative/art Director в Kievphotos-Hall 2012

Консультация, покупка авторских фоторабот:

Студия художественного широкоформатной фотопечати "ЯСПИС"
adm @ jasper.com.ua, +380 44 592 02 99